загрузка...


У цьому фільмі головною героїнею є знаменита і видатна афроамериканська гімнастка, яку звали Габріель Христина Вікторія. З самого дитинства мама і бабуся вирішили віддати її в гімнастику і не помилилися, тому що через деякий час вони переконалися, що дочки дійсно все це подобається, і вона з радістю займається гімнастикою. Крім гімнастики Габріель добре вчилася в школі. Вона отримувала тільки п’ятірки, і багато хто вважав, що вчителі їй завищують оцінки. Вона почала дуже рано показувати відмінні результати з гімнастики. Ще з того віку, коли їй виповнилося всього вісім років.

Ще в юні роки вона показувала дивовижні і дуже хороші результати, за які її завжди нагороджували медалями, грамотами та кубками за перші місця. Але ось вдома у неї творилося зовсім все навпаки. У них постійно не вистачало грошей на продукти. І тому Габріель вирішила для себе піти з дому. А маму, трьох братів і бабусю залишити, так їм буде простіше жити. Вона переїхала в інше місто, яке знаходиться дуже далеко від її сім’ї. Фільм Історія Габріель Дуглас (2014) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Там знайшла відомого і популярного тренера, якого звали Лян Чоу і стала тренуватися у нього. І у що б то не стало, вона вирішила домагатися своєї мрії, яка у неї була з дитинства, домогтися успіху і стати знаменитою.

Режисер: Грегг Чемпіон
В ролях: Реджина Кінг, Имани Хакім, Сідні Микайла, Брайан Ти, Девід Джонс, С. Ипейта Меркерсон, Габбі Дуглас, Джей Джей Джонс, СиндиМари Смолл, Сара Сурх

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress