Музичний фільм режисера Дарнелла Мартіна. У цьому фільм грає брат Леонарда Чезза Філ, але про нього завжди замовчується, хоча вони разом керували «Chess Records». Дія відбувається в Чикаго, в 1950-х роках. Леонард Чезз, що народився в польській родині, приїжджає в США і відкриває там власний невеликий нічний клуб. Він намагається показати білому світу музику і мистецтво талановитих афроамериканських музикантів. Для цього він здає сцену в своєму клубі таким музикантам за певну плату. Але навколо, перед ним не відкриваються ні одні двері. Йому наче закритий шлях, на щастя, успішному житью на землі і просування свого бізнесу.

Одного разу він зовсім несподівано знайомиться з гітаристом-самоучкою. Його звуть Маді Уотерс. Разом вони записують чудову платівку, яка через деякий час потрапляє у всі можливі музичні чарти з першими позиціями. З цим випуском, у Леонарда Чезза, життя стає краще і успішніше з кожним днем. З цього запису починається заслужена слава Літтла Уолтера, Етті Джеймс і Чака Беррі.

Також, в світ виходить така відома британська група, як «The Rolling Stones». Цей фільм про секс, раси, рок-н-рол, блюз і звичайно ж про успішне Чикаго. Фільм Кадилак Рекордс (2008) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Дарнелл Мартін
В ролях: Едріан Броуді, Джеффрі Райт, Гебріел Юніон, Коламбус Шорт, Седрік

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress