Фільм Катаріна Лютер (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Катаріна фон Бор – звичайна жінка, яка проживає в шістнадцятому столітті на німецьких землях. З певних причин вона вибрала незвичайний життєвий шлях, ставши черницею. Доля жінки складалася з великої кількості неприємних подій і важких випробувань, які не кожному вдається подолати з гідністю, не втративши віри в існування справедливості і доброчесності. Відмовившись від мирської суєти, вона поринула в зовсім іншу атмосферу, де з’явився час для роздумів над багатьма глибокодумними питаннями, які вважаються недоступними в повсякденному житті. Час, що залишається між молитвами і монастирськими справами, Катаріна воліє проводити за читанням творів Мартіна Лютера.

Письменник міркує в своїх книгах, які отримали велику популярність, на тему свободи особистості. Допитлива черниця, наділена живим розумом, зацікавилася цим питанням. Роздуми німецького реформатора надихнули молоду особу на сміливий, неординарний вчинок, кардинально змінив її долю.

Жінка залишає монастир, змінюючи свої погляди, чим домагається вдячності великої людини, яка змінила життя багатьох освічених співгромадян. Фільм Катаріна Лютер (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Юлія фон Хайнц
Актори: Louis Christiansen, Мала Емде, Franz Himmelreich, Макс Мауфф, Клаудія Месснер


загрузка...