загрузка...


Багатьом з вас напевно відома особа на ім’я Кім Дотком. Головний герой — підприємець, який одного разу заснував найбільший файлообмінник «MegaUpload». Творінням Кіма користувався весь світ, на чому головний герой і заробив величезні суми грошей. Незважаючи на свої мільярди головний герой витрачав величезні суми на суди і адвокатів. Справа в тому, що по файлообміннику люди передавали заборонені файли, що і призвело головного героя до судової відповідальності. Владі країни абсолютно не подобалося, що головний герой часто порушує авторські права громадян США.

Таким чином, Кім витрачав мільйони на адвокатів, в результаті чого він збанкрутував. Чоловікові доводилося кілька разів сидіти в колонії суворого режиму, після виходу з якої, він вирішив почати новий бізнес. Головний герой відкрив свій інтернет — магазин, але розбагатіти на даному виді діяльності у Кіма не вийшло, оскільки всі його гроші як і раніше так і продовжували йти на суди і адвокатів. Незважаючи на всі проблеми і складності, головний герой залишився в пам’яті багатьох людей.

Він легендарна особистість, яка прославилася на довгі роки. Дана кінострічка заснована на реальних подіях. Чим же ще придумає займатися Кім? Фільм Кім Дотком: Спійманий в Мережу (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Енні Голдсон
У ролях: Едвард Сноуден, Мобі, Джуліан Ассанж, Камерон Родс, Гленн Грінвальд, Смуда, Кім Шмітц, Джон Кі, Джонатан Т. Теплін, Джиммі Уельс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress