У світі спорту легендарні люди не така вже й рідкість. Але, як же виділитися серед тих, хто вже переможець, вже кращий у своїй справі? На це та інші запитання намагається відповісти документальний фільм «Кличко». Віталій і Володимир – це унікальне явище в боксі. Протягом довгих років вони займають умовний трон в цьому виді єдиноборств, змітаючи всіх суперників. Фільм розповідає про будні братів на рингу і за його межами. Крім спеціальних зйомок боїв та інтерв’ю в кадрі з’являються архівні записи і фото, раніше не доступні стороннім.

Для багатьох їхня історія — це збіг обставин і везіння. Картина руйнує дані помилки, показуючи якої праці, коштує кожна перемога. Тренування, перельоти, тиск ЗМІ, робота над собою – все це доводиться долати, щоб не втрачати форми і залишатися на вершині. Багато моменту фільму вийшли напрочуд щирими і емоційними. Фільм Кличко (2011) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Його творці хотіли підкреслити, що Володимир і Віталій готові змагатися з ким завгодно, але не один з одним. В першу чергу вони брати, а вже потім бійці і чемпіони.

Режисер: Себастьян Денхардт
В ролях: Віталій Кличко, Володимир Кличко, Фріц Здунек, Емануель Стюарт, Леймон Брюстер, Кріс Берд, Бернд Бенте, Ін. Перлман Хікс, Дон Кінг, Надія Кличка

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress