«Клубна манія» — яскравий, екстравагантний, барвистий фільм про початок клубного руху в Америці. Клубні діти-це оздоблені фріки, трансвестити та інші представники втраченого покоління без будь-яких моральних цінностей, крім гламуру, тусовок і екстезі. Майкл Еліг-майстер чадних вечірок і натхненник клубного руху в світі. З групою відв’язних дівчат і хлопців, живуть своїм життям, заснованої на наркотики, сексуальні оргії, не забиваючи собі голови ніякими страхами, такими як снід, поліція і громадську думку.

Майкл здійснює повільний перехід від таблеток до героїну, остаточно втрачаючи себе і ламаючи життя. З-за постійних відходняка, хлопці стають агресивними, і в один з таких моментів Майкл вбиває наркодилера Ангела. Фільм описує реальні події, всі імена також збережені. Фільм Клубна манія (2003) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

За вбивство, Майкл потрапляє до в’язниці і відбуває свій термін аж до 2009 року. Сент-Джеймс, кращий друг Майкла, став письменником, сюжети з його книги і лягли в основу сценарію.

Режисер: Фентон Бейлі, Ренді Барбато
В ролях: Маколей Калкін, Хлоя Севіньї, Мерилін Менсон, Сет Грін, Дайана Скаруид, Діллон Вулі, Ділан МакДермотт, Міа Кіршнер, Вілмер Вальдеррама, Кріс Елліот

загрузка...