У фільмі розповідається про жінку Джоан Стенлі віку близько шістдесяти років, що живе в невеликій простенької селі на околиці Англії. Несподівано Джоан отримує звинувачення в державній зраді, в якому йдеться про те, що вона більшу частину свого життя була шпигуном КДБ. Жінка не боялася нічого, вона була сміливою, хороброю і впевненою в собі. Стенлі засудили до в’язниці, і перед самим ув’язненням вона згадує свою молодість, свою першу любов, те, як вона закохалася в комуніста Лео. Після страшних подій, що сталися в Хіросімі, російська шпигунка зуміла запобігти Третю світову війну, зрадивши рідну країну, вважаючи за краще врятувати життя мільйонів, ризикнувши своєю.

Кінофільм заснований на реальних подіях. Головна героїня дійсно існувала в реальному житті, вона є, можна сказати, рятівницею цілого світу. Але, на жаль, дізналися про неї люди тільки зараз, так як раніше всі події, пов’язані з Джоан, трималися в суворій таємниці, і кожен, хто посмів би мовити бодай слово про шпигунку, негайно вирушив би в в’язницю. Режисером стрічки є Тревор Нанн. Фільм Код Червоний (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Раннє Тревор ставив різноманітні мюзикли і п’єси в Королівської Шекспірівської компанії, проте справжній дебют кінорежисера стався в сімдесятих, коли він зумів незрівнянно екранізувати твір «Поргі і Бесс», що і стало його першим проривом у сфері кіно.

Режисер: Тревор Нанн
Актори: Джуді Денч, Софі Куксон, Стівен Кемпбелл Мур, Том Хьюз, Лоуренс Спеллман, Тереза Србова, Бен Майлз, Робін Соанс, Кевін Фуллер, Стефен Боксер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress