Фільм Колетт (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Кохана Домініка Торетто Лети, була вбита, і той клянеться на місці аварії, що сталася, що знайде винного. Сліди аварії говорять про те, що вбивця рідкісним видом палива. Торетто з’ясовує, що нітрометан замовляє для своїх машин дехто Девід Парк, якого він і починає розшукувати. Його «заклятого друга» о’коннора, знову відновили на посаді поліцейського, і він намагається зловити крупного наркоторговця Артуро Браги. У ході розслідування він, як і Домінік, виходить на слід Девіда. Перебуваючи під прикриттям, Домінік і Брайан, з допомогою Парку, записуються для участі в Барго гонці.

Той влаштовує змагання, для того щоб набрати найшвидших і спритних гонщиків в свою команду кур’єрів. За підсумками гонки відбір проходить тільки Домінік, але Брайан займає місце одного з кур’єрів, що вже пройшли перевірку. Після вони знайомляться з ще двома кур’єрами, Жизель і Кампосом.

З’ясовується що помічник Кампоса Фенікс, їздить на машині, яка і була винуватцем погубила Лети. Під час виконання завдання від Артуро, Домінік має намір з’ясувати, чи причетний Фенікс до смерті коханої. Фільм Колетт (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Уош Уестмоленд
В ролях: Кіра Найтлі, Елінор Томлінсон, Домінік Уест, Фіона Шоу, Аійша Харт, Денис Гоф, Аль Уівер, Дікі Бо, Роберт П’ю, Керолайн Болтон


загрузка...