загрузка...


Унікальна історія про американську мрію і запаморочливої ​​шахрайську схему з участю знаменитого європейського танцю, а також ушлого поляка Яна Левана (хороша роль для Джека Блека). Покинувши рідний край, де його пристрастю була музика і танці, Ян знав точно, навіщо йому потрібна Америка — для слави, грошей і величі. Ці цілі слизький польський американець буде переслідувати десятиліттями, використовуючи сумнівні методи і крайні засоби.

У боротьбі за тепле місце на музичному Олімпі будь-які засоби, переможця не судять — так думав заповзятливий авантюрист. Хоча тут він, звичайно, помилявся — ще як судять, якщо будівництво шоубізнес імперії поєднати з грандіозною фінансовою пірамідою, попутно залишивши біля розбитого корита тисячі наївних інвесторів. Непоганий музикант, талановитий бізнесмен, шулер від Бога — азартний гравець шахраював, обкрадав вкладників, купував чиновників, влаштовував дрібні і великі афери, переслідуючи велику мету — власна музична імперія.

Яка дійсно зросла і прославилася на всю країну як нескінченне джерело приголомшливих атракціонів і супершоу. А потім прославилася ще раз як черговий приклад знаменитої шахрайської афери Понці. Фільм Король польки (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Майя Форбс, Уоллес Володарськи
В ролях: Джек Блек, Дженні Слейт, Ванесса Байєр, Джейсон Шварцман, Дж.Б. Смув, Джекі Уівер, Роберт Капрон, Уіллі Гарсон, Каті Салівська, Хуані Фелиз

загрузка...