загрузка...


На дворі стоїть чотирнадцяте століття, всюди вирує шотландське протистояння, справжні воїни намагаються відвоювати незалежність у набирає міць Англії, одночасно протистоячи потужній владі католицької церкви. Роберт Брюс «Король поза законом», був єдиним незаперечним спадкоємцем престолу. Але Англія, тоді набрала силу, посприяла сходженню на трон Іоанна, поставивши свою маріонетку для зручного єдиновладного правління обома державами. Едуард ставився до сусіда зі зневажливою неповагою, бачачи в ньому свого слухняного раба. Це припало не до смаку шотландцям, які бажали підкорятися законному владиці, а не ставленику.

Вторгнення саксонських військ посилило становище шотландського народу, всюди безчинствували жорстокі воїни, що розправлялися з населенням на власний розсуд. Грозний могутній сусід вирішив захопити владу шляхом військового вторгнення, грабуючи, вбиваючи, знищуючи посіви, везучи найцінніше добро, відібране у місцевої знаті. Так єдиним правителем стає Едуард. Не бажаючи підкорятися такому кричущому беззаконню, барони, знатні сімейства і народ, возз’єднуються, піднімають бунт і б’ються, не дивлячись на погане озброєння, нестачу провіанту, внутрішні розбіжності.

Повстання, підняте Брюсом і його правою рукою, відданим справі незалежності, Уоллесом, набирає сили, охоплюючи нові території. Початок Столітньої війни покладено. Фільм Король поза законом (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Девід Маккензі
Актори: Кріс Пайн, Стівен Діллейн, Ребекка Робін, Біллі Хоул, Пол Блер, Сем Спруелл, Джонатан Філліпс, Бен Кліффорд, Джемі МакЛахлан, Данкан Лакруа

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress