Фільм Король велосипеда Ом Бок-тон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Приблизно в цей же історичний період китайський дракон і шалений кулак служив символом Піднебесної імперії в боротьбі за незалежність від японських окупантів. Мілітаристська Японія поширила свій вплив на весь далекий схід, в тому числі на корейський півострів, де жив інший спортсмен, який взяв на себе роль надії нації і символ опору. Це був велогонщик Ом Пліч-тон. Окупаційна влада показувала свою силу і міць будь-якими доступними способами. Спорт дуже часто виступав засобом, щоб продемонструвати місцевим приниженим і ображеним, хто в домі господар.

У Кореї початку минулого століття Японія показувала власну перевагу велосипедними перегонами, в яких гонщики країни висхідного сонця обробляли під горіх, закатували в асфальт і просто знищували на трасі тутешніх спортсменів. А потім з нізвідки з’являється звичайний любитель, з дитинства працював кур’єром та розвозив газети на своєму двоколісному апараті, кидає виклик іноземним професіоналам і в першій же гонці перемагає чемпіона, не знав поразок дванадцять велотурів поспіль.

Абсолютний захват, національна сенсація і повне здивування вищої чемпіонської гонки, чиї представники не розуміють, звідки у корейців взявся цей прудкий велосипедист. Фільм Король велосипеда Ом Бок-тон (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Кім Ю-сон
Актори: Рейн, Лі Бом-су, Кан Со — ра, Мін Хе-Рін, Пак Чин-джу, Лі Ген-ен, Ко Чхан-сік


загрузка...