загрузка...


​​​​1971 рік. Громадськість міста Дарем в американському штаті Північна Кароліна виявилася збаламучена через посилення расової напруженості в місцевих школах. Незважаючи на постанову Верховного суду Сполучених Штатів Америки від 1954 року про спільне навчання білих і афроамериканців, класи як і раніше залишалися сегрегованими. А після того як окружний суд міста виніс постанову про десегрегацію шкіл, багато жителів Дарема агресивно виступили проти цього вердикту. Голова міської ради вирішив залучити до вирішення питання про расовий поділ учнів лідера Даремського Ку-клукс-клану Клейборна Елліса і чорношкіру активістку Енн Атуотер. Енн — мати однієї з учениць.

Вона приймає рішення кардинально змінити своє життя, ставши з домогосподарки правозахисницею. Вона обіцяє дочці, що скоро все зміниться в кращу сторону. Елліс був відомий своїми провокаційними висловлюваннями на адресу чорношкірих. Його позиція викликала у Атуотер крайнє обурення. Фільм Кращі вороги (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Елліс теж був не в захваті від перспективи працювати в зв’язці з чорношкірою жінкою. Але обидва вони хотіли, щоб їхні діти навчалися в школі, вільній від насильства. Вони з’ясовують, що у них багато спільного і стають хорошими друзями.

Режисер: Робін Бісселл
Актори: Тараджі П. Хенсон, Сем Рокуелл, Бабу Сізей, Нік Сірсі, Уес Бентлі, Енн Хеч, Брюс МакГілл, Джон Галлахер мл., Нік Ковальчук, Гілберт Гленн Браун

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress