Фільм Крістін (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Автобіографічна історія «Крістін» Чаббак. Вона була звичайною дівчинкою, яка закінчила спеціальну школу. Потім після цього вступила до університету. Спочатку дівчина захопилася театральним мистецтвом. Але трохи пізніше вона зрозуміла, що це не зовсім її, тому перевелася в інший коледж. Але і там вона не змогла знайти себе. Змінивши третій навчальний заклад, Чаббак остаточно переконалася в своєму покликанні. Вона стала вчитися на факультеті телевізійного і радіомовлення. Молода і амбітна, Крістін хотіла пропагувати добро в маси.

Закінчення Бостонського університету було для неї одним з головних подій в житті. Після цього журналістка пішла працювати за фахом. У штаті Флорида їй запропонували посаду новинного інформатора. Канал ABC зробив її фахівцем по кримінальній хроніці. Репортери в цьому агентстві були підпорядковані владному керівнику. Він добре знав психологію глядачів подібних передач. Завжди говорив, що кожен, хто дивиться кримінальні новини і програми, сам в глибині душі садист. Тому, для підтримки рейтингів телеканалу потрібно знаходити більше кривавих подій. Це приверне увагу людей і змусить їх щовечора сідати біля екранів телевізорів. Інформації про вбивства, бійках і перестрілках потрібно все більше. На цьому грунті у Крістіни почало розвиватися психічний розлад. Крім того, масла у вогонь підлила історія нерозділеного кохання до колеги. Після нетривалого лікування, вона спробувала покінчити життя самогубством і наковталася ліків. На цей раз жінці вдалося вижити. Але хвороба не відпускала її. Під час чергового прямого ефіру трапилася непередбачена накладка. Під час повислої паузи ведуча звернулася до глядачів.

Вони якраз повинні були побачити свіжий репортаж про чергове жорстоке вбивство. Але так як цього їх позбавили, дівчина запропонувала замінити сюжет власною кров’ю. Вона зробила постріл у скроню з револьвера 38-го калібру. Оператор був в шоці, він сподівався, що це була дурна жарт. Фільм Крістін (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Антоніо Кампос
Актори: Ребекка Холл, Майкл С. Хол, Трейсі Леттса, Тімоті С. Саймонс, Дж. Сміт-Камерон, Марія Диззия, Джон Каллам, Девід Олександр, Кім Шоу, Йен Ковелл


загрузка...