Починається біографічний фільм Лермонтов, з народження великого поета. Ще з народження йому акушерка зробила прогноз про те, що хлопчику судилося померти не своєю смертю, як виявилося, то передбачення здійснилося 27 років потому. Всі ми на уроках літератури, бачили портрет симпатичного юнака з великими очима, знаємо, що він написав книги, які стали світовою класикою, але що ми знаємо про нього самого, про його короткого, але цікавою життя? Коли маленькому Михайлику виповнилося 3 роки, від страшніше хвороби помирає його мати, а хлопчика на виховання відвозять до бабусі, в Пензенське маєток.

У дитинстві Михайло був дуже хворобливим хлопчиком. Коли підріс, він став емоційним підлітком, якому пророкували грандіозне майбутнє, але тут сталася чергова трагедія в його житті – помер батько. Ті, хто будуть дивитися онлайн фільм Лермонтов, кого впізнають у своєму житті любив поет і що сталося тієї злощасної дуелі, коли був убитий великий російський класик. Фільм знятий до 200-річчя з дня народження великого поета і прозаїка, Михайла Лермонтова, чий роман «Герої нашого часу», був визнаний найпопулярнішою книгою в Росії. Фільм Лермонтов 2014 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Влад Ряшин, продюсер компанії Star Media обіцяє, що на екранах телевізорів ми з вами побачимо такого Лермонтова, яким його знали близькі друзі, завдяки їх описах про Михайла у своїх листах та мемуарах.

Режисер: Максим Беспалий
В ролях: Володимир Аблогін, Ганна Леванова, Ілля Спритний, Семен Серзин, Василь Цыганцов, Олександр Лімін, Павло Рассомахин, Сесіль Свердлова, Людмила Гамуряк, Данила Колбасеев

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress