Фільм Листоноша (1994) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Фільм «Листоноша» розповідає про невеликому відрізку життя знаменитого чилійського письменника. Рятуючись від диктатури, Пабло Неруда відправляється на маленький острів, але і там його знаходять листи від шанувальників. І цих листів так багато, що письменник не в силах впоратися зі своєю кореспонденцією без сторонньої допомоги. Чи Легко знайти собі розумного помічника в італійській глушині? Неруда зупиняє свій вибір на Маріо Руопполо, сина місцевого рибалки. Той стає спочатку листоношею, а потім і другом знаменитого чилійця.

Маріо дуже подобається робота, але є печаль, гнітюча його серце. Молодий чоловік давно закоханий у місцеву красуню, дівчину зі співучим ім’ям Беатріче. Ось тільки зізнатися їй у своїх почуттях він ніяк не може. Щоб віддячити Маріо, Неруда допомагає своєму юному другові завоювати серце спокусниці Беатріче.

Різні і далекі спочатку, чоловіки починають симпатизувати один одному і стають справжніми товаришами, яких ще більше зближує спільна для обох любов до поезії. Фільм Листоноша (1994) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Массімо Троизи, Майкл Редфорд
В ролях: Філіп Нуаре, Массімо Троизи, Марія Грація Кучінотта, Серджо Соллі, Ренато Скарпа, Лінда Моретті


загрузка...