Не краща робота класика сучасного італійського кінематографа, але імена Паоло Соррентіно і його альтер-его актора Тоні Сервилло як і раніше викликають гігантський інтерес в колі кіноманів. Отже, це не історія про Сільвіо Берлусконі, проте одного з ключових персонажів звуть саме так. Народився в божественно красивому старовинному місті Таранто дрібний бізнесмен і злегка аферист Серджіо Морра займається різними сумнівними справами, серед іншого організовуючи ескорт для впливових політиків. За допомогою цієї послуги ушлий ділок отримує різні Ліцензії та дозволи в обхід стандартних процедур. На любовному фронті у прудкого підприємця теж відбувається бурхливий рух.

Навколо постійно крутяться спокусливі дівчата зі служби ескорту, яким сеньйор Морра воліє відносини з молодою матусею Тамарою, такий же як він сам безвідповідальною і безпринципною особливою. Коханка допомагає аферистові у всіх його починаннях і одного разу нерозлучна парочка вирішує залишити провінцію і податися до столиці, де мешкає національний лідер, про любовні пригоди якого сурмлять газети, журнали і телепередачі. Фільм Лоро (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Підчепити клієнта з такого розміру банківським рахунком і державним впливом – справжня мрія для підприємливих провінціалів. У Рим Серджіо знайомиться з загадковою жінкою Кірою, відомою в столиці як Королева Бі.

Режисер: Паоло Соррентіно
Актори: Тоні Сервілло, Олена Софія Річчі, Ріккардо Скамарчо, Касія Смутняк, Еврідіче Аксен, Фабріціо

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress