Купівля автомобіля для Брайана Вілсона є обов’язковим ритуалом. Дивний церемоніал завжди дотримується відомим покупцем, що не афішує своєї приналежності до музичної Богемії. Непоказний відвідувач автомобільного салону, де реалізуються легкові машини престижного класу, пропонує продавщиці посидіти всередині салону кадилака. Блондинка, старанно уникає особистих відносин на виробництві, неохоче погоджується провести мить наодинці з незнайомцем. Усередині синього Флітвуда Мелінда Ледбет щиро здивована абстрактному мисленню незвичайного громадянина, скорботного за раптовою втратою брата.

Популярний композитор, що довіряє інтуїтивним інстинктам, погоджується придбати Блакитний зразок, виставлений власниками на загальний огляд. Супроводжуючі кумира особи знехотя погоджуються з довірчими відносинами між реалізатором агрегатів і автором хітів Beach Boys. У нічній тиші наодинці з потоком ідей геній слів відомих пісень мучиться від настирливих ідей.

Творця яскравих композицій затребуваної групи, що складається з п’яти музикантів, мучать сумніви з приводу свого неприборканого таланту. Фільм Любов і милосердя (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Вільям Полад
В ролях: Пол Дано, Джон Кьюсак, Елізабет Бенкс, Пол Джаматті, Джейк Эйбел, Кенні Вормолд, Бретт Даверн, Грехем Роджерс, Ерін Майя Дарк, Білл Кемп

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress