Іоланда Джільотті, відома всьому світу як співачка Даліда, намагається зробити суїцид в шикарному паризькому готелі. Вона сумує за коханцем Луїджі, застрелився кілька місяців тому, і хоче піти слідом. Жінка, для якої була важлива тільки любов, згадує минуле на порозі життя і смерті. Малятко Іоланда перенесла інфекцію очей в грудному віці. У неї розвинулося косоокість, і вона змушена була носити окуляри. Однолітки сміялися над дівчинкою. В родині були і більш серйозні проблеми. Батько Іоланда, перша скрипка Каїрської опери, був заарештований під час війни, як і всі італійці Єгипту, і відправлений у концтабір.

Додому він повернувся зломленим морально і не цілком здоровим психічно, часто бив дружину і дітей. Дочка часто бажала йому смерті, і незабаром він дійсно помер. Дівчинка вважала, що винна в його смерті. Тепер вона звинувачує себе в смерті Луїджі. Жінка продовжує згадувати, і спогади її безрадісні. Її перше кохання, Люсьєн Моррісс, директор радіостанції, не поспішав оформити шлюб.

Він недавно розлучився і вважав, що поспішне заміжжя може зруйнувати кар’єру починаючої «зірки». Коли він зробив Даліді пропозицію, дівчина вже не хотіла заміж. Фільм Любов і пристрасть. Деліла (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ліза Азуелос
В ролях: Свева Альвити, Венсан Перес, Ріккардо Скамарчо, Нільс Шнайдер, Жан-Поль Рув, Ніколя Дювошель, Алессандро Боргі, Валентина Карлі, Тлінне Плачідо, Мікаель Коен

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress