Фільм Людина на Місяці (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Історична драма, носить у собі цей розповідь, цілу біографічну епопею, де не було місце слабостей і дурниць. Важливість місії, що покладена на одну людину, отримала колосальні, всесвітньо відомий масштаб. Що ховалося за ширмою події, що ввійшов в історію людства, як неймовірний прорив, крок назустріч майбутньому, нова ера в еволюції людини? Дем’єн Шазелл, будучи режисером картини, спробував відповісти на вічні запитання людей у своєму кіно: хто ми, першовідкривачі або дослідники вже давно відкритих до нас земель, що ховається в глибині кожного з нас під час дивовижних відкриттів, як далеко готовий зайти людський розум у своєму бажанні осягнути незвідане?

Цілих вісім років знадобилося превеликий чоловікові, щоб зробити перший крок на Місяць. Довгі роки навчання, практик, безперервних нервів і бажання здатися. Як позначилася на житті самого Армстронга його найбільший тріумф? Ніхто не був упевнений в тому, що Ніл все ж вдасться це зробити, ніхто не міг навіть припустити, якими титанічними, каторжними зусиллями дався йому цей вчинок в безодню.

Відповідальність перед країною, борг самому собі і дане слово всьому світу. Як це все було в деталях? Ми станемо свідками справді масштабного видовища завдяки цьому кіно шедевру! Фільм Людина на Місяці (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Дем’єн Шазелл
В ролях: Клер Фой, Райан Гослінг, Пабло Шрайбер, Ітен Ембрі, Кіран Хайндс, Кайл Чандлер


загрузка...