загрузка...


Бейсбольна команда підлогу назвою «Окленд Атлетикс» переживає не найкращий час. Пов’язано їх складне становище з тим, що в 2011 році під час проведення плей-офф, хлопці виявилися в програші. У підсумку важливі гравці покинули команду, і пішли грати за інші клуби. Все говорить про те, що команда ось-ось припинить своє існування. Тільки миритися зі тим, що трапилося не має наміру Біллі Бін. Він вирішує застосувати новаторський підхід до управління своїми хлопцями. Бін повинен буде запросити в Атлетикс талановитих і удачливих бейсболістів.

Тільки навіть таким хлопцям потрібна буде допомога професіоналів. Після знайомством з економістом Брендом Пітером, Бін розуміє, що прийняв вірне рішення. Він відмовився від того, щоб стати професійним економістом, він присвятив себе спорту. Нехай його кар’єра стала зовсім не такий, як мріяв хлопець, але він не готовий відступати. Провівши аналіз з економістом Пітером, хлопець усвідомив всі причини трапилися невдач у своєму житті. Фільм Людина, яка змінила все (2011) дивитися в хорошій якості HD 720p.

У підсумку, він усвідомив, що знайшов потрібну людину, яка зможе допомогти команді стати іншою. Незабаром бейсболісти змогли здивувати всю країну своїми успіхами, але ж ще недавно ніхто не вірив в їх щасливе майбутнє.

Режисер: Беннетт Міллер
В ролях: Бред Пітт, Джона Хілл, Філіп Сеймур Хоффман, Робін Райт, Кріс Претт, Стефен Бішоп, Брент Дженнінгс, Кен Медлок, Теммі Бланчард

загрузка...