Фільм «Лютер» охоплює два з половиною десятиліття з життя Мартіна Лютера, який присвятив себе реформаторської діяльності. Сильна гроза спонукає героя пообіцяти собі і богу стати ченцем. Він починає свій шлях в Ерфурті, але живе в постійному страху, в тому числі і перед власною гріховністю. Тільки духівник Йоганн Штаупиц допомагає Лютеру впоратися із тривогами. Він же відправляє ченця в Рим, однак поїздка замість заспокоєння приносить сум’яття: нічого святого у вічному місті Лютер не знаходить, тут, навпаки, панують вади і жадоба збагачення.

Такий дисонанс між очікування і реальністю стає відправною точкою в бажанні Мартіна змінити те, що відбувається, проповідувати не страх перед богом, а любов до нього. Подібні думки у Ватикані вважають мало не єретичними, тиснуть на місцевих священиків, змушуючи Лютера відректися від учення. Фільм Лютер (2003) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Якимось чином, Мартіну вдається уникнути видачі і зберегти голову на плечах, попутно стаючи впливовою фігурою і творцем одного з напрямів протестантизму.

Режисер: Ерік Тілль
В ролях: Джозеф Файнс, Альфред Моліна, Джонатан Ферт, Клер Кокс, Пітер Устинов, Бруно Ганц, Уве Оксенкнехт, Матьє Кар’єр, Беньямін Задлер, Йохен Хорст

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress