загрузка...


Фільм розповість захоплюючу біографічну історію про перший чорношкірого людину, якій довелося пробитися добре кар’єрними доріжці. В результаті чого він зміг виявитися єдиним афроамериканцем займає високий пост у Верховному Суду США. Тергуд Маршалл дуже наполегливо йшов до здійснення власних цілей. Молода людина чітко знав, чого він хоче. Головний герой знав свої права і права інших громадян, він був борцем за чесність і справедливість. Одного разу, на зорі кар’єри головного героя йому доручають одну важливу справу, де учасником конфлікту є такою ж чорношкірий чоловік, як і він сам.

Афроамериканець працює водієм у одній найбагатшої жінки, яка подала на нього в суд, звинувачуючи в сексуальному домаганні. Сам же водій доводить зворотне, що це наклеп, і він не скоював цього жахливого вчинку. Головний герой хоче розставити все по своїх місцях і врівноважити права всіх громадян, в тому числі і нації афроамериканців. Фільм Маршалл (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Тергуд доведеться докласти чимало зусиль, щоб домогтися поставленої мети, однак у нього знайдеться соратник, який допоможе герою. Ця ситуація зробить серйозний життєвий переворот всього людства, і залишиться в пам’яті багатьох афроамериканців.

Режисер: Реджинальд Хадлін
Актори: Чедвік Боузман, Джош Гад, Кейт Хадсон, Стерлінг К. Браун, Ден Стівенс, Джеймс Кромвелл, Кіша Шарп, Роджер Гуенвер Сміт, Деррік Баскін, Барретт Досс

загрузка...