загрузка...


Для одних людей Мартін Лютер Кінг — герой без страху і докору, лицар, який жертвував своїм життям, щоб домогтися рівноправності і щастя для всіх людей на світі. Для інших — він всього лише проста людина, якій випала нелегка частка, стати видатною особистістю в історії. Цей фільм став унікальною збіркою дуже відвертих і раніше невідомих нюансів з біографії великого діяча, лауреата Нобелівської премії. Ми дізнаємося, як починалася кар’єра великого борця за права чорношкірих людей, побачимо друзів, які допомагали Мартіну в його нелегкій роботі, а також спробуємо з’ясувати всі справжні причини його раптової загибелі.

Стрічка про найвідомішого афроамериканського баптистського проповідника. Йдеться про Мартіна Лютера Кінга. Він все своє усвідомлене життя присвятив боротьбі з расизмом і становищем чорношкірих громадян в США. Його соратники бачили в чоловікові самого звичайного людини, який мучиться власними терзаннями. Він знаходився в своєму иллюзированном королівстві, яке мріяв винести назовні, адже воно було ідеальним, на його думку. Кінострічка показує закулісні риси життя цієї унікальної людини.

Він володів своєрідним неповторним характером, про який можна зняти жодну документальну стрічку. Фільм Мартін Лютер Кінг: Король без королівства (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Пітер У. Кунхардт
Актори:

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress