Фільм Меган Ліві (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Життя головної героїні представленого військового драматичного кінофільму «Меган Ліві» абсолютно не вдалася. Дівчина вирішує все змінити, залишити неприємності у минулому і почати жити з чистого аркуша. Після недовгих роздумів, вона надходить на службу в армію. Пройшовши необхідну підготовку, Меган відправляється в Ірак. Вміючи добре ладити з тваринами, головна героїня стає кінологом. Вона не шукає легких шляхів, і тому бере на себе самого злого і некерованого пса, від якого її колеги просто відмовилися.

Дівчина намагається налагодити взаємозв’язок з собакою, але остання відмовляється йти на контакт. Доклавши чимало зусиль, Меган все ж вдалося привернути до себе пса, і незабаром ця парочка стає кращими друзями, виконуючи разом багато важливих завдань. Самою небезпечною роботою дівчата і собаки стає пошук хв і розтяжок, встановлених бойовиками. Вони завжди успішно виконували всі завдання, тим самим врятувавши чимало життів інших солдатів. Але відбувається нещастя, одна з мін вибухає, своїми осколками зачіпаючи Меган. Фільм Меган Ліві 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Дівчина потрапляє в госпіталь, залишивши кращого друга продовжувати нести службу. Одужавши, героїня вирішує залишити службу, але бажає забрати пса собі. Але як це зробити, адже він належить армії?

Режисер: Габріела Каупертвэйте
В ролях: Кейт Мара, Джеральдін Джеймс, Бредлі Уітфорд, Коммон, Том Фелтон, Іді Фалько


загрузка...