загрузка...


Документальна стрічка оповідає про історію успіху аргентинського футболіста Ліонеля Мессі, який зумів стати зі звичайного уродженця приморського міста Росаріо всесвітньо відомим форвардом футбольного клубу «Барселона». Для цього юнакові довелося подолати безліч перешкод і труднощів. Цікавими фактами і захоплюючими історіями про головного героя з глядачами поділяться такі зірки як легендарний футболіст Йохан Кройф, і не менш знаменитий тренер Сесар Луїс Менотті. Для фанатів цієї гри буде особливо цікаво простежити довгий шлях, який пройшов Ліонель Мессі перед тим, як тріумфально вийти на кращі стадіони планети.

Такий успіх молодого чоловіка – це результат наполегливої і довго праці. Бути може, саме ця стрічка стане натхненням для одного з юних глядачів, який захоче повторити зоряну долю головного героя. Проект присвячений життю в спорті легендарного футболіста, який, на думку фахівців, ще буде продовжувати дивувати новими звершеннями і вже став живою легендою. У фільмі беруть участь багато з тих, хто має відношення до життя і спортивної долі Мессі. Фільм Мессі (2014) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Спортсмен нелегко йшов до свого успіху, вже в юному віці переїхав з батьками в Іспанію. Переїзд оплачений клубом «Барселона», який також взяв на себе всі витрати з лікування Ліонеля. Спортсмен відчував проблеми гормонального характеру.

Режисер: Алекс де ла Іглесіа
В ролях: Йохан Кройф, Kike Dom

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress