Мод була досить незвичайною дівчиною, вона мало працювала, зате любила проводити час в суспільстві пляшечки алкогольного напою, а коли у неї з’являлася можливість, вона тут же діставала сигарету, яку з задоволенням розкурюють. Вона не була здорова фізично, у неї були проблеми з ногами і руками, тому-то вона не працювала нарівні з іншими, а про те, щоб пошукати якусь роботу, таке їй в голову не приходило, оскільки ця дівчина розуміла, що ніхто б не погодився полукалек дати місце. З психікою у неї теж не все було добре, багато людей вважали, що вона абсолютно збожеволіла, але в дійсності Мод просто погано розуміла, що навколо неї відбувалося, хоч і робила спроби прижитися в цьому світі.

Якось брат Чарльз повідомив Мод, що продав батьківську хату, чим дуже засмутив героїню. Вона просила його багато разів, щоб він цього не робив, намагаючись довести цьому чоловікові, що могла б подбати про будиночок і дворі, але постійно чула у відповідь, що вона собі толку не могла дати. Так що Мод зважилася кардинально змінити своє життя, а коли їй стало відомо, що один чоловік на ім’я Еверетт шукав покоївку, вона пройшла пристойну відстань, дісталася до його житла і запропонувала свої послуги. Колишній військовий Еверетт відрізнявся крутим норовом, він прямо сказав Мод, що йому не потрібна кульгаючи помічниця, після чого вказав їй на двері. Все-таки пізніше ця людина сама знайшов Мод, так як усвідомив, що ніхто особливо не рвався ставати його прислугою, він привіз її до себе.

Перший час ці двоє дуже різних людей не могли ужитися, але поступово вони не тільки знайшли між собою спільну мову, але і подружилися, а через деякий час навіть зблизилися і стали розуміти один одного з півслова. Фільм Моді 2016 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Ешлін Уолш
В ролях: Ітан Хоук, Саллі Хокінс, Карі Матчетт, Біллі Маклеллан, Захарі Беннетт, Габріель Троянд, Березня Бернард, Лоуренс Беррі, David Feehan, Нік Секстон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress