Глядацької уваги представляється неймовірна драматична мелодрама носить назву Молода Вікторія. Герцог Кентський, батько головної героїні кінострічки – Вікторії, він помер, коли дівчинка була ще дуже маленька. Так, своє дитинство вона провела без батьківської любові та опіки. Хоч вона і розуміла, що зростає не простою дівчинкою, а майбутньою королевою Британської імперії. Яскраво це дівчинка зрозуміла, коли їй виповнилося одинадцять років, вже з того віку, маленька мадам, поставала, як вона буде правити цілою імперією, як її будуть поважати та любити у цілому світі.

Вражаюче, але в своєму зовсім юному віці, вона зуміла домогтися багато чого, того, чого цілі десятиліття правлінь не домагалися найвідоміші королеви і герцоги – шани і любові народу. Вікторія, правила більше 60 років. Так довго на троні ще ні хто не був. Вона була першою жінкою, якій це вдалося. Це були найкращі часи Британської імперії. Саме за її правління і почала розвиватися країна, підніматися на ноги, отримувати поваги від інших. Фільм Молода Вікторія (2009) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Та й для самої імператриці, – це були найкращі часів у житті. Ось, що називається залишатися людиною за будь-яких обставин, незважаючи ні на що, навіть на свій високопоставлений статус.

Режисер: Жан-Марк Валле
В ролях: Емілі Блант, Руперт Френд, Пол Беттані, Міранда Річардсон, Джим Бродбент, Томас Кречман, Марк Стронг, Еспер Крістенсен, Харріет Уолтер, Жанетт Хайн

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress