Фільм Музика всередині (2007) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Чудова драматична картина від знаменитого і всіма улюбленого американського режисера Стівена Савалича. Сюжет стрічки розгортається навколо якогось чоловіка — головного героя по імені Річард Пиментэль (Рон Лівінгстон). Річард був просто-напросто блискучим і карколомними громадським спікером, у якого було дуже важке та важке минуле. Не так давно він повернувся в рідні Сполучені Штати Америки з жорстокою і кривавою В’єтнамської війни, де повністю втратив слух. Як тільки він потрапив додому, то відразу ж зрозумів, що знайшов для себе в цьому житті нову мету — боротьбу за права інвалідів і ветеранів. Фільм був знятий за реальними фактами.

Але доля закинула його до В’єтнаму, де він, як і більшість побували там солдатів, отримав серйозну травму. Його життя повністю перекинулася, він став глухим! Можна опустити руки і терпіти жалість оточуючих, але можна подивитися на світ по-новому, адже життя продовжується. Річард починає жити заново, він вирішує змінити цей світ.

Його ідеєю і сенсом життя стає боротьба за права інвалідів. І нехай у вухах стоїть дзвін, зате всередині повинна звучати музика, музика змушує жити! Фільм Музика всередині (2007) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Стівен Савалич
В ролях: Рон Лівінгстон, Мелісса Джордж, Майкл Шин, Юо Васкес, Ребекка Де Морней, Гектор Елізондо, Клінт Юнг, Меріон Росс, Янссен Ван Де Яхт, Рідж Кэнайп


загрузка...