загрузка...


Мюслюм Гюрсес-знаменитий турецький співак, який виконує в неповторному ритмі народні твори. Творча людина вважав за краще працювати в стилі арабеск. Його унікальний талант підкорював серця численної публіки, яка відвідує концерти улюбленого соліста. Шлях до слави непростим був дуже і довгим. Він в небагатому народився сімействі звичайних фермерів, постійну нестачу відчувають грошових коштів, які не мають можливість забезпечити стабільне, благополучне життя дітям. Коли Мюслюм був трирічним малюком, батьки вирішили переїхати в Адану, сподіваючись там поліпшити матеріальне становище родини. Незабаром у підростаючого хлопчика родичі почали помічати наявність музичного таланту.

Трохи подорослішавши, він переможцем престижного стає конкурсу, отримавши можливість займатися співом професійно. Юного вокаліста запрошують на популярну радіостанцію, що дозволяє продемонструвати унікальний спів широкої аудиторії. Він приймається серйозно займатися вдосконаленням співочої майстерності. Фільм Мюслюм (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Одного разу артист в жахливу аварію потрапив, ледь не призвела до непоправної трагедії. Він отримав важкі травми, після яких колишнє здоров’я повністю відновити не вдалося.

Режисер: Кетджхе, ДжанУлка і
В ролях: Еркан Авджи, Айча Бингель, Зеррин Текиндор, Сахін Кендирджи, Тонер Олмез, Еркан Колчак Кюстенділ, Тургут Тунчалп, Гувен Кирак, Тімучін Есен, Еркан Джан

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress