Фільм Найкращий (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Головному героєві картини «Найкращий» довелося подолати чимало перешкод на шляху до успіху. Але саме Єжи Гурський зумів у 1994 роки продемонструвати всій планеті рекордний час в тріатлоні. Поляк зробив неможливе, завершивши дистанцію через 24 год.:47 хв.:46 сек. Мало кому відомо, що цей вольовий персонаж встиг до моменту тріумфу подолати сильну наркотичну залежність, а сам шлях до перемоги на чемпіонаті світу складався з численних подолань труднощів, виховання сили духу і непохитної віри в першість. Гурський залишився б невідомим, якби не дві найважливіші жінки, в різний час вплинули на поляка з світовим ім’ям.

Одна з них трагічно покинула його, а друга стала, насамперед, надійним другом, вселив у хлопця впевненість і бажання досягати нових висот. У центрі сюжету молодий польський спортсмен Єжи Горський, виступаючий в такій складній спортивній дисципліні як тріатлон. Хлопець відомий у всьому світі як чемпіон, поставив у 1994 році нову селі здавався недосяжним світовий рекорд. Однак незважаючи на популярність у всьому світі, в Польщі він стає невизнаним героєм, про успіхи якого нікому не відомо. Перемога далася спортсмену дуже не просто, у нього були свої злети і падіння.

Був період коли чоловік повинен був залишити спорт, з-за своєї прихильності до таким згубним звичкам як алкоголь і наркотики. Але незважаючи на всі труднощі хлопцеві вдалося перебороти себе і добитися успіху. Фільм Найкращий 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Лукаш Палковски
В ролях: Якуб Гершал, Аркадіуш Якубик, Януш Гайос, Артур Жмієвський, Магдалена Целецка, Каміла Камінська, Ганна Прухняк, Адам Воронович, Шимон Петро Варшавський, Матеуш Косьцюкевич


загрузка...