Фільм Найшвидший Indian (2005) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Берта Монро — чоловік, який є одним з безпосередніх представників Нової Зеландії. Величезну частину свого існування в цьому тлінному світі головний герой кінокартини витратив на вдосконалення свого мотоцикла, дата випуску якого датується 1920-м роком. Indian Scout — це не просто його улюблене транспортний засіб, це засіб для просування до мрії. І ось, одного разу заповітне бажання Берта втілюється в життя. Так от, одного разу він взяв участь в гонках, що проводяться в штаті Юта, розташованому в Західній частині США. Більш того, він не просто взяв участь у змаганнях, але також здобув низку перемог, встановивши кілька світових рекордів!

Варто сказати, що підтримки з боку оточуючих людей під час гонок у героя було зовсім небагато. Суть в тому, що він є людиною старої закалки, що перебуває в заможній віці. Так от, з цієї причини люди відмовляються вірити навіть у те, що на своєму мотоциклі він зуміє доїхати до фінішу. Чи варто говорити щось про віру в його перемогу? Фільм Найшвидший Indian (2005) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Однак, володіючи чудовою силі волі, головний герой досягає того, до чого прагнув. Робить він це навіть незважаючи на те, що йому доводиться подолати ряд матеріальних, технічних та організаційних труднощів.

Режисер: Роджер Дональдсон
В ролях: Ентоні Хопкінс, Іен Ри, Тесса Мітчелл, Аарон Мерфі, Тім Шэдболт, Енні Уиттл, Грег Джонсон, Ентоні Старр, Кейт Салліван, Крейг Холл


загрузка...