загрузка...


Американський старшокласник, який показав неймовірні результати в забігу, Луї Замперіні в 1936м брав участь в Олімпіаді. З настанням 1941 го, коли Перл-Харбор був атакований, обдарований хлопчина змушений був відправитися на фронт. Про кар’єру бігуна довелося забути, попереду чекала війна і борг перед батьківщиною. Після авіакатастрофи Замперини оголосили зниклим без вісті, але незабаром з’ясувалося, що йому вдалося вижити. Пробувши в океані 47 днів, Луї був врятований японцями і взятий в полон. Почалися найжахливіші дні в житті легкоатлета і американського патріота.

Довелося пережити чимало принижень, протий через низку тортур і побиття японськими солдатами. Після закінчення війни Замперіні повернувся до Каліфорнії, де його тепло зустріла сім’я. В честь такої події вони влаштували Луї шикарний бенкет з танцями, але в кінці вечора колишній військовополонений втратив контроль над емоціями. Кожен член великого сімейства намагається допомогти Луї, навіть друзі і американський командир, але нічого не допомагає. Фільм Незломлений: шлях до порятунку (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Ночами Замперіні наздоганяють моторошні кошмарні сни, в яких він знову переживає всі негаразди минулого життя в полоні в надії вижити після побоїв японцями. Луї Замперіні чекає довгий, непростий шлях до відновлення, в чому сприятимуть рідні, приятелі і новоспечені дівчата.

Режисер: Харольд Кронк
В ролях: Семюел К. Хант, Вілл Грехем, Вінченцо Амато, Еллісон Брайан, Ванесса Белл Келлоуей, Боббі Кампо, Меррітт Паттерсон, Лаки Афарату, Дерек Брендон, Ендрю Колдуелл

загрузка...