На самому початку Другої світової війни Луї Замперини, колишній американський спортсмен і фаворит Адольфа Гітлера в Олімпійський іграх тисяча дев’ятсот тридцять шостого року, потрапив у полон і опинився на території японського концентраційного табору. Начальником колонії був хтось Матцухіро Ватанабе, слава про криваві безчинства якого простягалася далеко за межами Японії. В’язнів піддавали нелюдським мукам, безжальним тортурам і численним садистським експериментів. Трохи вдавалося вибратися звідси живим, але ще меншій кількості ув’язнених пощастило залишитися при здоровому глузді.

Головний герой сюжетного оповідання виявився рідкісним щасливчиком. Він зміг пережити всі випробування і дочекатися звільнення союзниками через чотири місяці після фактичного завершення військових дій. Незабаром після повернення в Америку чоловік одружився на чарівній дівчині-міс Синтії Епплуайт. Фільм Незломлений: Шлях до спокути (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Він щиро бажав повернутися до нормального життя, але пережиті жахи помітно позначилися на психіці. В ті часи ще ніхто з медиків не був знайомий з таким діагнозом, як посттравматичний стресовий розлад.

Режисер: Харольд Кронк
В ролях: Семюел К. Хант, Меррітт Паттерсон, Боббі Кампо, Девід Сакурай, Вінченцо Амато, Маддалена Искьяле, Джианна Саймон, Елі Голок, Уїлл Грехем, Ендрю Колдуелл

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress