загрузка...


Ніна-творча особистість, що володіє природними талантами, що дозволяють реалізуватися в сфері мистецтва. Вона виросла в безпроглядній бідності, що не дозволяє сподіватися на перспективне майбутнє. Однак пережиті позбавлення загартували характер, що в сукупності з неординарним мисленням і цілеспрямованістю дозволило досягти бажаних успіхів в обраній діяльності. Благополучне існування раптово зруйнувалося після передчасної смерті глави сімейства. Жінці, яка пережила велике потрясіння, що стала матір’ю-одиначкою, доводиться покинути рідні місця, переїхавши з сином в іншу державу.

Любляча мати докладала масу зусиль, намагаючись забезпечити єдиній дитині нормальне існування, дати гарну освіту. Вона мріяла, щоб талановитий юнак реалізувався в літературній галузі, одночасно ставши кваліфікованим дипломатом. Прагнучи виправдати Материнські надії, Ромену належить перенести великі труднощі, подолавши серйозні перешкоди на шляху до реалізації бажань. Фільм Обіцянка на світанку (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Він стане військовим льотчиком, борючись за часів Другої світової в рядах французької ескадрильї. У повоєнний час він починає працювати на письменницькому терені, видаючи популярні твори.

Режисер: Ерік Барб’є
В ролях: П’єр Ніне, Шарлотта Генсбур, Дідьє Бурдон, Жан-П’єр Дарруссен, Кетрін МакКормак, Фіннеген Олдфілд, Павло Пухальський, Немо Шиффман, Зої Бойл, Лу Шовен

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress