загрузка...


Том молодий хлопець, якому вдалося заробити на власну квартиру, і ось він набуває її по сусідству з батьками. Хлопець впевнений, що таким чином, він зможе проживати усамітнене життя і не переживати про те, як там себе почувають батьки. Як тільки головний герой фільму переселитися в сусідню квартиру, мама відразу ж починає проявляти свою гіпер турботу про нього. Вона починає пильно стежити за тим, що він робить, коли він йде і коли приходить.

Молоду людину ця ситуація не зовсім влаштовує, адже він має намір проживати свою спокійне розмірене життя. Тим часом поки мати проявляє свою гіпер опіку за сином, батько прийняв рішення повністю себе присвятити творчості. Як раптом батьків вразила новина про те, що їхня дитина зробив спробу суїциду, ця новина не зовсім обрадувала батьків, тому вони приймають рішення почати пильно стежити за своїм спадкоємцем. Фільм Остання сім’я (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Батьки прекрасно розуміють, що зараз в житті дитини наступив важкий період тому необхідно підтримати його в скрутну хвилину. А хлопця така опіка не влаштовує, він не готовий погоджуватися з тим фактом, що батьки завжди знаходяться поруч.

Режисер: Ян П. Матушинський
В ролях: Анджей Северин, Давид Огродник, Олександра Скінченна, Анджей Хыра, Зофія Перчиньская, Данута Нагорна, Alicja Karluk, Магдалена Бочарска, Агнешка Михальська, Ярослав Гаєвський

загрузка...