Історія легендарного корейського борця за незалежність і засновника анархістського угруповання, яка планувала замах на японського крон-принца Хірохіто. У 1910-му мілітаристська Японія анексувала Корею, перетворивши сусідню країну в частину своєї імперії. В цей час майбутнього анархісту було всього вісім років, але бурхливі політичні події справили на хлопця незабутні враження і заклали основу для революційної діяльності, яка почалася в 1920-м. В цей рік Пак-Ялина переїхав до столиці імперії, щоб перебувати ближче до центру революційного руху і знайти соратників для політичної боротьби за мету всього життя – незалежність Кореї.

У Токіо корейська революціонер знаходить однодумців – 14 корейців і 5 японців, об’єднує їх в анархістську групу «Чорна хвиля» і починає планувати злочин, що має похитнути підвалини мілітаристської держави. Мета анархістів-Хірохіто, син чинного імператора і дуже болючого монарха Есіхіто. Фільм Пак Ель (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Серед однодумців Пак-Ялина зустрічає воістину споріднену душу – полум’яну японську революціонерку Фуміко Канеко, яка стане сестрою по зброї, соратницею, коханою дівчиною і співучасницею замаху на спадкоємця імперського трону.

Режисер: Чи Джун-ік
В ролях: Чи Джэ-хун, Чхве Хі-зі, Кім Ін-Век Су-джан, Квон Юль, Хв Джин-ун, Рю Сон-хен, Пак Сон тхек

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress