Фільм Пам’ять (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Іван Коен остаточно заплутався у своєму житті. Він не може зрозуміти, як побудувати плани на майбутнє, та й просто стати щасливою людиною. Головний герой давно закоханий в неймовірно привабливу дівчину, але про неї йому поки залишається тільки мріяти. Оскільки такі дівчата навряд чи коли-небудь звернуть уваги на хлопців на кшталт Івана. Коена не можна назвати одинаком, оскільки у нього є друзі. Однак, усі приятелі – абсолютні нероби, які абсолютно ні про що не думають у своєму житті і їх це повністю влаштовує. Іван не хоче бути в ряду таких людей.

Він рішучий і сміливий хлопець, от тільки не знає, куди подобається своє прагнення. В кінцевому підсумку головний герой усвідомлює, що іноді краще бути одинаком, ніж в колі тих людей, які йому абсолютно не цікаві і навіть марні. Вивчаючи багато нового, Коен намагається знайти своє, що його сміливо «зачепити», чим би він сповна зміг захопитися і рухатися в одному визначеному напрямку.

Кожен день головного героя проходить абсолютно так само, як і попередній, що його абсолютно не влаштовує. Але як щось поміняти? До того ж, далеко не всі зміни – сприятливі. Фільм Пам’ять (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Vladimir de Fontenay, Ніна Лджети
В ролях: Сем Діллон, Томас Манн, Джеймс Франко, Тео Хальм, Cole Alexander, Jasmine Ascencio, Місяць Блейз Бойд, Шона Блум, Рейчел Бретт, Еріка Клевенджер


загрузка...