Фільм Пеле: Народження легенди (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Бразилія, провінційне містечко, 1950 рік. Вся країна спостерігає за тим, як збірна з футболу програє кубок чемпіонату світу. Ця гра була найганебнішою в історії держави… За грою футболістів, за тим, як хворіє батько, спостерігає маленький хлопчик. Син бачить розчарування батька у своєму, настільки улюбленому, спорті. Тоді він дає батькові обіцянку – здобути кубок світу для Бразилії. Хлопчина ріс у бідній родині і в неблагополучному районі. Безліч труднощів випадало на дитячі роки – у батьків не було грошей, щоб купити йому взуття, одяг. Він часто допомагав батькові мити громадські туалети.

На вуличних турнірах над ним сміялися, адже він бідний і босий. Одного разу Пеле з батьком повертається додому. Там його зустрічає чоловік, який пропонує йому зіграти у футбол за команду «Сантос». Тоді майбутнього футбольного рекордсмену було всього п’ятнадцять років. Незабаром Пеле на власній шкурі відчув, що до нього ставляться як звичайного футбольного гравця. Про нього можуть і не згадати, не дають хороших прогнозів.

Тоді хлопчина вирішив – він буде унікальним в своїй грі на полі. Розробивши власну методику гри, йому вдається забити свій перший гол, який приносить визнання. Фільм Пеле: Народження легенди 2016 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джефф Цимбаліст, Майкл Цимбаліст
В ролях: Вінсент д’онофріо, Родріго Санторо, Дієго Бонета, Колм Міні, Сеу Жоржі, Тоня Корнелісс, Андре Маттос, Свен Холмберг, Сет Майклс, Kevin de Paula


загрузка...