Фільм Письменники свободи (2006) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Ерін Грювелл, головна героїня фільму «Письменники свободи». Дівчина з раннього дитинства вирішила, ким вона хоче стати, коли виросте. Її мрія була стати вчителькою англійської мови. Малятко Ерін зросла і вступила в педагогічний університет, і її мрія здійснилася. Тепер дівчина відправляють на практику до школи невеликого каліфорнійського містечка Лонг-Біч. Їй належить викладати дітям англійську мову. Вона, звичайно, розуміла, що їй доведеться стикатися з труднощами, але щоб до такої міри… Дівчині дали некерований клас. Всі діти, які в ньому навчаються, справжні бандити, які не раз затримувалися поліцією.

Вчителі не можуть знайти з ними контакт. Ерін вони взагалі не сприйняли всерйоз, а її предмет не поважають, так як не вважають англійський рідною мовою. Ерін спантеличена, адже цю проблему необхідно вирішувати. Все ж вона знайшла в собі сили і почала з малого. З часом вона стала для учнів справжнім другом, другою матір’ю. Фільм Письменники свободи (2006) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Вона готова підтримати їх у важку хвилину. Сама ж Ерін задоволена, що дала цим дітям шанс на нормальне життя, так як не відомо, як би склалася їх доля без Ерін Грювелл.

Режисер: Річард ЛаГравенес
В ролях: Хіларі Суенк, Скотт Гленн, Имелда Стонтон, Патрік Демпсі, Ейпріл Л. Эрнандез, Маріо, Роберт Уиздом, Джон Бенжамін Хіккі, Крістін Гера, Жаклін Нган


загрузка...