Головний герой картини «Подолання», хлопець по імені Вінс завжди хотів стати справжнім футболістом, але спочатку вибравши іншу професію не мав можливості почати займатися спортом. Весь свій час він присвячував навчанню та викладацькій діяльності. Він навіть не міг знайти час для гри в студентській команді, тому шлях до великого футболу був закритий. Але, несподівано для самого себе, він отримує можливість, про яку мріяв все життя. Вся справа в тому, що тренер професійної команди прийняв рішення влаштувати конкурс, мета якого набір команди в яку увійдуть новачки.

Спробувати може кожен, незалежно від того, є у людини спортивні дані чи ні. Головний герой зовсім недавно залишився без дружини і улюбленої роботи, нинішнє місце бармена його не стримує, тому він розуміє, що втрачати йому нічого.

Прийнявши рішення взяти участь у конкурсі, хлопець досягає небувалих висот. Тепер він доведе всім, що випадковостей в житті не буває. Фільм Подолання (2006) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Еріксон Кор
В ролях: Марк Уолберг, Грег Кіннір, Елізабет Бенкс, Кевін Конвей, Майкл Рісполі, Кірк Асеведо, Дов Давідофф, Майкл Келлі, Сел Дариго, Никойе Бенкс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress