Фільм Подорож (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Раджасекхар Редді народився у звичайній, небагатій родині, а початкову освіту здобував у будинку вчителя. В дитинстві на питання про майбутнє герой відповідав, що хоче бути міністром, щоб допомагати людям. Редді навчався в медичному коледжі, був обраний головою студентського комітету. У нього з’явилася сім’я, відповідальна і шанована професія. Активний, небайдужий хлопець став президентом асоціації хірургів. Пізніше він отримав визнання як найстаріший лікар лікарні, яку побудував ще його батько. Наступним кроком для Раджасекхара була політична арена.

Він зійшов стрімко і зробив запаморочливу кар’єру, стаючи депутатом і навіть президентом, причому наймолодшим. Коли партія Редді програла на виборах, чоловік став лідером опозиції. Протестуючи проти цін на електроенергію, Раджасекхар оголосив голодування. Фільм Подорож (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

До нього приходили люди з різними проханнями і нікому політик не відмовляв. Перед черговими виборами, герой зробив довгу подорож пішки, дізнаючись життя простого народу.

Режисер: Махи В. Рагхав
Актори: Маммутті, Джагапаті Бабу, Рао Рамеш, Сухасіні, Ашріта Вемуганті, Анасуя Бхарадвадж, Махеш Ачанта, Раджсекхар Анінгі, Джой Бадлані, Сачін Кхедекар


загрузка...