Фільм Помста Ліззі Борден (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Дев’ятнадцяте століття. Рідна мати юної Ліззі померла, коли дівчинці виповнилося два роки. Скоро її батько Ендрю знову одружився, але вона не сприймала сувору мачуху, не примирившись з її появою і рішуче відмовляючись називати жінку «мамою». При цьому вона росла сором’язливою і вихованою, не перечила батькам, відвідувала церкву, але збирала образи і негативні емоції всередині, постійно стикаючись з батьківською суворістю і частою несправедливістю. Пропонуємо дивитися повний фільм Помста Ліззі Борден, щоб дізнатися про подальші події.

Несподівано ситуація змінилася, коли в садибу найняли нову молоду служницю. Вона бачила, як важко живеться хазяйської дочки, відчула до неї симпатію і була готова підтримувати її. 4 серпня 1892 в будинку сталося подвійне вбивство глави сім’ї та його дружини. Вони були жорстоко зарубані сокирою. Сліди пограбування не виявилися, тому головна героїня виявилася єдиною підозрюваної. Фільм Помста Ліззі Борден (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Але ніхто не міг повірити, що такий страшний злочин скоїла така мила і скромна дівчина. Після тривалого судового розгляду її виправдали, але суперечки про її винуватість ведуться і зараз, змушуючи людей приймати різні точки зору з цього питання.

Режисер: Крейг Уілльям Макнейлл
Актори: Хлоя Севіньї, Крістен Стюарт, Деніс О ‘ Хер, Кім Діккенс, Фіона Шоу


загрузка...