Фільм «Повість про кохання і темряві» це Історія життєвого шляху видатного письменника. У сорокових роках минулого століття вся Європа піддалася антисемітським хвилюванням. Усюди були расистські гоніння і сім’я Оз, чистокровні євреї, зрозуміли, що залишатися далі в практично заповненій військовими діями території, немає ніякого сенсу. Вони бігли на батьківщину. Звичайно, герої залишилися живими і неушкодженими, вони були в цілості й схоронності, але не мали ні копійки за душею, вони не могли дозволити собі самі елементарні необхідні для життя речі.

Бідність і злидні, ось основні супутники дитинства головного персонажа на ім’я Амос. Як тільки він підріс, хлопець відразу ж пішов працювати. Спочатку він трудився прикордонником, попередньо відслуживши в армії. Потім молодий чоловік потрапив у сферу сільського господарства. Чим тільки не доводилося йому займатися, але весь час він відчував, що йому визначено зовсім інше покликання. Його вабила література і письмова діяльність, він хотів творити. Мабуть, тут позначилися гени отця, який обожнював діяльність у бібліотеці. Фільм Повість про кохання і темряві (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Не можна сказати, що навіть після закінчення війни, після початку мирного існування життя героя стала більш поступлива. Він намагався вчитися, набиратися знань, якомога більше працювати.

Режисер: Наталі Портман
В ролях: Наталі Портман, Томер Капон, Шира Хаас, Охад Кноллер, Макрам Хурі, Моні Мошонов, Нета Рискин, Джілад Кахана, Mor Cohen, Генрі Давид

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress