загрузка...


Суворий батько колишній олімпієць з веслування в їжакових рукавицях тримав улюблену дочку Грейс Келлі, віддавши ненаглядне чадо в католицьку школу. Незважаючи на показну розкіш, батьки пуритане з релігійних канонів виховували дітвору, вивчивши Грейс в коледжі Рейнхілл. Ефектна блондинка із загадковим поглядом привернула увагу рекламодавців. У середовищі театральних акторів Келлі не вистачало досвіду і знань. Талановита актриса відточувала майстерність лицедійки, рекламуючи пилососи, тютюнові вироби і пиво. Прорив на бродвейську сцену стався в п’єсі Стріндберга.

На телебаченні уродженка Філадельфії отримує вигідні пропозиції. Помітну актрису запрошує Циннерман на зйомки вестерну. Поступово Патріша грою фатальної блондинки з авантюрних історій, пригодницьких стрічок і бойовиків завойовує публіку. Її Джорджі виглядає старше своїх років, бо живе з алкоголіком, що опустився. Дружину популярному в минулому співакові Френкі Енджін вдається вирватися з алкогольної трясовини за підтримки Джорджі.

Фатальна зустріч молодої, але популярної актриси з кутюр’є Олегом Кассані ледь не стала доленосною. Дозвіл на шлюб від батьків не було отримано і парі довелося розлучитися. Фільм Принцеса Монако (2014) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Олів’є Даан
В ролях: Ніколь Кідман, Тім Рот, Френк Ланджелла, Пас Вега, Паркер Поузі, Майло Вентімілья, Джеральдін Сомервілль, Ніколас Фэррел, Роберт Ліндсей, Дерек Джекобі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress