Фільм «Приватна війна» 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p. Мері Колвін по праву є однією з найпримітніших жінок у світі ЗМІ. Ризикуючи власним життям, ця жінка подавала інформацію без прикрас, будучи в центрі військової конфронтації. Найчастіше провокаційні відомості ретельно зберігаються урядом, але завдяки старанням репортера публіка знала істину такою, яка вона є насправді. Своєю працею журналістка сподівалася зупинити хід війни і добитися угоди між воюючими сторонами, але бажання однієї людини виявилося мізерно мало.

Репортажі Колвін беруть свій початок з найнебезпечніших точок військових конфліктів, журналіст побувала в Косово, Чечні, С’єрра-Леоне і Шрі-Ланці, залишила їй нагадування у вигляді очної пов’язки. У Сирії журналістка відзняла останній репортаж перед тим, як загинути від вибуху. Фільм Приватна війна (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Особисто зіткнувшись і переживши жахи війни, вона бачила, як страждає народ, а об’єктив її особистого фотографа побачив чимало болю і розпачу в людських очах. Матеріал Мері здобутий забороненим способом, але тільки так світ зміг дізнатися правду.

Режисер: Метт Хейнеман
В ролях: Розамунд Пайк, Том Холландер, Джеймі Дорнан, Фей Марсей, Стенлі Туччі, Ніккі Амука-Берд, Грег Уайз, Олександра Моен, Корі Джонсон, Аманда Дрю

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress