Які дурниці робить людина протягом свого короткого життя, як він намагається вкоротити, і так недовге відведений йому час в цьому світі. Але якщо із смертельної небезпеки вийти переможцем, можна залишити свій слід в світовій історії, і навіть після того, як героя не стане від старості і хвороб його божевільний подвиг, ще довго будуть згадувати майбутні покоління. Саме так думав головний герой, представленої картини глядачеві, про шалену прогулянці над прірвою між вежами Всесвітнього торгового центру, по натягнутому між ними канату, і що саме екстремальне, він відмовився від будь-якої страховки.

Філіп Петі, вже відомий у світі французький канатоходець, що заслужив визнання глядача небезпечними трюками на канаті під куполом цирку, вирішує отримати визнання всього світу. Він бажає зробити неповторний, унікальний, захоплюючий трюк на очах мільйонів глядачів. Фільм Прогулянка (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Підготувавши снаряд, натягнутий канат між величезними багатоповерховими будинками, взявши в руки тільки довгу жердину для утримання рівноваги, він ступив над натягнутий канат, який в цей час нагадував нитка його долі, і розсікаючи потоки холодного повітря, рушив назустріч багаторічної слави.

Режисер: Роберт Земекіс
В ролях: Джозеф Гордон-Левітт, Бен Кінгслі, Стів Валентайн, Шарлотта Ле Бон, Джеймс Бедж Дейл, Бен Шварц, Бенедикт Семюел, Мизинга Мвинга, Деніел Аррош, Джейсон Делайн

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress