На похороні приятеля британський письменник середніх років здригнувся про прожите життя, коли задумався про швидкоплинність буття. Похмурі думки стали переслідувати літератора наукових трактатів, який побажав урізноманітнити сутність долі. Раптова здогад осяяла уявні перипетії райдужних перспектив. На горизонті за помахом фантазера виникає нескінченний ландшафт прерії, гір, лісової зони і бурхливих потоків. Домосіду захотілося випробувати смак джерельної води, печеної картоплі біля багаття, романтики передгір’я. Виникла імпульсивно ідея походу не виправдовує очікувань домочадців.

Дебютні спроби спорудити курінь або встановити в рекордні терміни намет провалюються з тріском і реготом. Майбутній слідопит не схильний до зневіри і апатії. Креативний британець від безвиході по інтернету знаходить старого товариша, готового пройти через горнило чистилища заради чудового подорожі. Старе життя обридло приятелеві Кацу, який мріяв про ідеальний відпочинок з вудкою або рушницею. Наміченим планам судилося збутися, хоча початкові збої в плануванні відчувалися. Фільм Прогулянка по лісах (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Вірні соратники благословили літніх туристів на сучасні дослідження лісистих масивів, безкраїх степів і водної гладі гірських ущелин. Добрі люди привітно ставляться до мандрівників, відзначаючи контрольні точки формального маршруту на окресленій схемі.

Режисер: Кен Куопис
В ролях: Роберт Редфорд, Нік Нолті, Емма Томпсон, Мері Стінберген, Нік Офферман, Крістен Шаал, Р. Кіт Харріс, Рендолл Ньюсом, Хейлі Ловитт, Ліндсі Едвардс

загрузка...