Фільм Рабін, останній день (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Приходячи до влади, кожна людина повинна розуміти, яка доля відповідальності на нього лягає. Але все це квіточки, порівняно з тим, що може нести реальну загрозу. Так, Іцхак Рабін, прем’єр-міністр і неймовірно шанована людина, виявився убитий на власному робочому місці. Вбивцею чоловіка виявився молодий хлопець-радикал, абсолютно не шкодує про власний вчинок. Хлопець став справжнім спусковим гачком у договорі про мир з палестинцями. Адже після такого події, війна розтяглася на довгі роки, не даючи звичайним людям ніякого життя. Лише через кілька років, коли вбивством Рабіна зацікавилися фахівці, на поверхню спливли жахливі факти.

Історія про те, як молодий радикал убив прем’єр-міністра, набула зовсім інші фарби. Адже світові відкрилася субкультура, в якій люди підкоряються ненависті, абсолютно забувши про всі інші почуття. Тут немає місця співчуття або думок про співвітчизників, адже весь розум людини поглинає те, що наполегливо вкладають в його голову вчителя.

Це здатне знищити весь світ оточуючих і винищити всіх людей, які не сповідують подібну культуру. І, здається, виходу з такого становища, просто немає. Фільм Рабін, останній день (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Амос Гітай
В ролях: Іцхак Хизкия, Pini Миттелман, Майкл Варшавяк, Ейнат Вайцман, Yogev Yefet, Томер Сисле, Ronen Keinan, Томер Руссо, Урі Готтліб, Рути Асарсай


загрузка...