Фільм Реальна ціна моди (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Самим цікавим проектом, який зняв режисер Ендрю Морган, став фільм під назвою «Реальна ціна моди» 2015. У фільмі розповідається про несправедливість у світі фешн — індустрії. Що стосується високої моди, тут є свої позитивні і негативні моменти. Одні люди позитивно ставляться до світу мистецтва і краси, інші суперечать даним твердженням. Найяскравіші сторони життя кожної людини відображаються в його стилі життя і моді. Вся правда про модниках ховається під глянцевим фасадом. Саме вона дає тріщину у всьому світі моди. Умови праці, в яких працюють швачки і кравці, є дуже складними.

Працівники майстернях працюють у майстернях таких міст, як Делі, а також Гонконг, Дацці. У фільмі йтиметься про важких умовах кравців, в той час як їм платять за це мінімум коштів. Для забезпечення хороших умов праці працівникам повинні надавати всі нормальні умови. У фільмі говорять про негативні сторони у світі кіно та моди.

У фільмі «Реальна ціна моди» 2015 дивитися в хорошій якості HD можна розглянути всі сторони модного життя. У фільмі йдеться про тих працівників, які заслуговують більшого, яким у майбутньому, можливо, будуть платити більше грошей за їх роботу.

Режисер: Ендрю Морган
В ролях: Стелла Маккартні, Вандал Шива, Livia Firth, Люсі Сигл, Річард Фолфф, Рік Риджвей, Safia Minney, Тэнси Хоскінс, Тім Кассер, Орсола Де Кастро


загрузка...