Сальвадор Далі: У пошуках безсмертя – це фільм виробництва Андорри, всеукраїнська прем’єра якого відбулася 4 вересня 2018 року. Режисером стрічки, зняті в документальному жанрі, виступив Давид Пужоль. Життя великого художника більше не є секретом. У глядачів документального фільму з’явилася унікальна можливість побачити Сальвадора Далі за роботою. Його муза на ім’я Гала, яка допомагала художнику в пошуках натхнення. Історія бере свій початок в 1929 році, а закінчується в 1989 році, після смерті Дали.

У документальній стрічці знайдеться місце і для інтерв’ю художника, який раніше ніде не демонструвалися. Разом з художником глядачі перенесуться в Париж, опиняться в майстерні в Порт-Льгаїті, зможуть відвідати місцевість, де він народився, під назвою Фігерас. Фільм Сальвадор Далі: У пошуках безсмертя (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Немає сумнівів у тому, що Дали заслужено опинився в числі кращих з кращих у своєму ремеслі. Стрічка відповість на запитання шанувальників його творчості, як народжувалися великі творіння, і допоможе зрозуміти, що відчував автор в цей момент.

Режисер: Давид Пужоль
Актори:

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress